Slevy

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Sleva! Fischer MY PRO MT 80 TWIN POWERRAIL 19/20 Zobrazit větší

Fischer MY PRO MT 80 TWIN POWERRAIL 19/20

Nový produkt

Čistokrevné ALL MOUNTAIN dámské lyže od FISCHER, co obstojí na různě profilovaných sjezdovkách i v terénu

10 490,00 Kč s DPH

-3 000,00 Kč

13 490,00 Kč s DPH

1 Položka

Přidat na seznam přání

Více informací

Čistokrevné ALL MOUNTAIN dámské lyže od FISCHER, co obstojí na různě profilovaných sjezdovkách i v terénu. Základ tvoří nově vyvinutá dřevěná sendvičová struktura AIR TEC s vyfrézovanými vzduchovými kanálky, které snižují hmotnost jádra zhruba o 25% oproti plnému. Dřevěné jádro je pak doplněno výztuží z lehkých karbonových vláken.

Lyže jsou vybaveny odlehčenou podložkou, která funguje na dobře známém rail systému, dovoluje tedy snadné přenastavení na potřebnou délku skeletu boty. Vázání MY RS 10 GW umožní jednoduše zapnout také boty s GRIP WALK podrážkami.

Se šířkou 79 mm pod botou jsou MY PRO MT 80 perfektní lyže pro potěšení z lyžování za každých podmínek, na tvrdším podkladu nabízí dostatek kontroly a na měkčí či neupravené sjezdovce nechají snadno proplouvat i kritickými místy. V hlubším sněhu dovolí mnohem více, než tradiční modely určené výhradně na sjezdovky, manévrování usnadňuje znatelný ALL MOUNTAIN ROCKER. Vzorový radius 14 m/159 cm nejlépe sedí na středně dlouhý oblouk. Ideální lyže pro zkušenější lyžařky s dobrodružnou povahou.

Sidecut: 124-79-109; Radius: 14 m/159 cm

Pokud požadujete montáž a seřízení vypínacích sil vázání uveďte při objednávce v bodu 3 do kolonky "Komentář" Vaši výšku, hmotnost, věk, lyžařskou zdatnost (1-začátečník, 2- pokročilý, 3-expert) a délku podrážky skeletu lyžáku v mm (zpravidla bývá vyraženo z boku na patní části lyžáku) 

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Napsat recenzi