Slevy

Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Sleva! Lyžařské kalhoty Halti TEAM Zobrazit větší

Halti TEAM pants L

Nový produkt

Pánské lyžařské kalhoty

3 490,00 Kč s DPH

-6 500,00 Kč

9 990,00 Kč s DPH

1 Položka

Přidat na seznam přání

Více informací

Pánské kalhoty pro sjezdové lyžování. Špičkový model kalhot propracovaných do posedního detailu. Kalhoty Team 2014 střihem a vybavením vycházejí z kolekce oblečení pro finskou reprezentaci.
Materiál - DrymaxX Ultimate TS Stretch - Nepromokavý, větru-odolný, prodyšný, testovaný. Základ materiálu DrymaxX tvoří hydrofilní, souvislá membrána, která zabraňuje proniknutí kapalné vody (směrem dovnitř - k tělu) a zároveň zajišťuje skvělou prodyšnost (směrem ven - od těla). Transport vlhkosti (prodyšnost) probíhá na základě fyzicko-chemického procesu (difuze). Vlhkost tak prostupuje skrz membránu ven, kde z vnější vrstvy dochází k jejímu odpařování. Oproti porézním membránám nedochází u DrymaxX membrány k zanesení pórů a ztráty prodyšnosti. Stabilní prodyšnost a pozvolné odpařování předurčuje DrymaxX materiál pro použití především při výrobě zimního sportovního a lyžařského oblečení.  Dalším nezbytným faktorem pro nepromokavost lyžařského oblečení Halti je kvalita a zpracování švů. Všechny švy tvořící spojení materiálu DrymaxX jsou chráněné speciální páskou. Podlepení švů tak vylučuje jakoukoli možnost proniknutí vody dovnitř. Kapsy, zipy a ventilační otvory jsou také navrhovány tak, aby nepustily vlhkost dovnitř. Vetkaná elastická vlákna do struktury materiálu zajišťují jeho natažení až o 20%. Strečový materiál je zárukou skvěle padnoucího oblečení a maximálního pohodlí při jeho nošení.
Izolace - DuPont ComfotMax Classic 40 - izolace s více-vrstevnou strukturou charakterizovaná skvělými hodnotami a velmi nízkou hnotností. High-tech materiál tvoří 4 - 5 x více vrstev než u obvyklých výplní, přičemž každá vrstva má hmostnost pouhých 5 - 10 g/m2. Vícevrstevnost a neuvěřitelná lehkost materiálu jsou zárukou skvělých funkčních výsledků materiálu.
Vodní sloupec - 15000 mm
Prodyšnost - 20000 g/m2 za 24h
Technické detaily -  nohavicové manžety proti vniknutí sněhu, odepínatelné šle, nastavení šíře v pase, ventilace, nepromokavé zipy.

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Napsat recenzi