CORTI GLADIUS GR

Nový produkt

  • DO MĚSTA I DO LESA, VŽDY SE STYLEM    

    Lehká karbonová stavba a pečlivá pozornost, kterou jsme věnovali každému detailu, se promítají do jedinečné tuhosti, komfortu a ovladatelnosti.

59 990,00 Kč s DPH

1 Položka

Přidat na seznam přání

Více informací

Gravelové kolo CORTI GLADIUS nabízí perfektní kombinaci výkonu a stylu pro vaše dobrodružství  S lehkým a tuhým karbonovým rámem určeným pro vysoké rychlosti na silnicích a šotolině vám zrychlí tep. Vnitřní vedení kabeláže v kombinaci s uhrančivými barvami dodává kolu neodolatelný vzhled. Velkorysá vůle pneumatik vám dává větší kontrolu na různých površích, zatímco výkonné kotoučové brzdy zajišťují bezpečné zastavení. Zažijte vzrušení z jízdy na šotolině a objevujte přírodu novým tempem. GLADIUS je zábavný, rychlý a skvěle ovladatelný šotolinový stroj, který vás donutí najít hranice vašeho výkonu.

Hmotnost rámu 1.190 g.

Velikost: M-54 cm, ideální pro postavu 173-180 cm

Osazení spolehlivými mechanickými sadami SRAM a SHIMANO zajistí bezproblémový provoz a dlouhou životnost stroje. Použití pneumatik do šíře až 44 mm zajistí pohodlí a stabilitu na rozbitém povrchu. Spousta úchytů na nosiče a brašny vám umožní vydat se i na déle trvající expedici za dobrodružstvím.

výbava:

- SRAM APEX 1x12. Kliky 40 zubů, kazeta 12s 11-44.

Výplety Rodi, pláště Vittoria Terreno Zero 700x40, sedlo Selle Italia Model X Boost. Sedlovka Corti Carbon zero offset.

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Napsat recenzi